Bildiri Gönderimi

SÖZLÜ SUNUM

  • Sunum süresi 4 dakikadır.
  • Sunumlar 6 slaydı geçmeyecek şekilde hazırlanmalıdır.
  • Sunum şekli; Giriş ve Amaç (1 slayt), Materyal-metod (1 slayt), Bulgular (1 slayt) ve Tartışma (2 slayt) ve sonuç (1 slayt) olacak şekilde yapılandırılmalıdır.

 

MİNİ SEMPOZYUM

  • Mini Sempozyum oturumu sözlü sunumlarında sunum süresi 6 dakikadır.
  • Sunumlar 8 slaydı geçmeyecek şekilde hazırlanmalıdır.
  • Sunum şekli; Giriş ve Amaç (1 slayt), Materyal-metod (2 slayt), Bulgular (2 slayt) ve Tartışma (2 slayt) ve sonuç (1 slayt) olacak şekilde yapılandırılmalıdır.

Sözlü Sunum ve Mini Sempozyum sunum kaydı bilgilendirme dosyası için tıklayınız.

Sunumlar hazırlanırken, belirtilen zamana sadık kalınmasına dikkat edilmesini rica ederiz.

 

E-POSTER

E-posterinizin aşağıdaki şekilde hazırlanarak, 30 Eylül 2020 tarihine kadar online bildiri sistemi üzerinden e-poster formatında gönderilmesi gerekmektedir. Bildiri gönderirken almış olduğunuz şifreler e-posterinizi yüklerken de kullanılacaktır. Yükleme tarihinde başka bir uzatma yapılmayacaktır.

E-poster nasıl hazırlanmalıdır?

1. Daha önceden hazırlamış olduğunuz poster dosyanızı (Word veya Powerpoint formatında sadece yazı, tablo ve şekiller) bilgisayarınızda hazır bulundurunuz.
2. https://www.abstractagent.com/2020toraks bağlantısını kullanarak Abstract Agent kullanıcı hesabınızla sisteme giriş yapınız.
3. Sol taraftaki menüde yer alan “Bildirilerim” bağlantısına tıklayınız. Burada tüm bildirileriniz görünecektir.
4. E-Poster olarak kabul edilen bildiri özetlerinin altında Tam Metin / Poster Yükle tuşuna basınız.
5. Açılan ekranda posterinizde bulunan ilgili bölümleri tıklayarak poster bölümlerini ilgili yerlere kopyala yapıştır yapınız, varsa şekil-tablolarınızı ekleyiniz ve kaydediniz.
6. Ön izleme tuşu ile posterinizi kontrol ediniz ve eksiksiz tamamladığınıza emin olduğunuzda “Onayla” tuşuna basarak işleminizi tamamlayınız.

Not: Gerekli tüm açıklamalar sistemde mevcuttur. Ek yardım için “0216 372 66 44” no’lu telefondan LookUs Bilişimden destek alabilirsiniz.

 

***BİLDİRİ SUNUM FONUNU BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.